Популярні публікації

пʼятниця, 20 грудня 2019 р.

День української хустки

На ній і гроно, і пелюстка,
І небо райдуги на ній...
Мов берегиня вроди, хустка
Здавен у нашій стороні.
У суботу, 7 грудня відзначаємо Всесвітній день Української Хустки. Інгулецькі красуні приєдналися до флешмобу "Зроби фото з хусткою".
Здавна зберігає наш народ пам'ять про хустину як про давній символ. Хустка — перша ознака одягу жінки — була широко розповсюджена по всій Україні.

Презентація книги

Сьогодні в Інгулецькій сільській бібліотеці в теплій атмосфері відбулася презентація книги Валентини Коваленко «Історія села Інгулець Білозерського району Херсонської області»(до 140- річного ювілею 1880-2020р.р.) - сторінки книги розповідають про мальовничі краєвиди, історію створення села, людей, які її творили, та містять перекази про нелегкі долі , адже історія села – це, перш за все, життя і доля самих людей.
Валентина Миколаївна, автор книги подякувала ініціативній групі, яка допомагала в зборі та опрацюванні матеріалів та подарувала по книзі своїм помічникам , а також в Інгулецьку сільську бібліотеку для мешканців села. Всім присутнім на презентації дуже сподобалось видання про історію нашого рідного села.
Тож шануймо все, що залишили нам наші діди-прадіди і збережімо спадок для підростаючого покоління!
Спонсорську допомогу на видання книги надав засновник
ПП «СІВС» Коваленко Сергій Юрійович.
Всі охочі можуть ознайомитись з виданням у сільській бібліотеці.