Популярні публікації

понеділок, 20 травня 2019 р.

День Матері


                                  
  Мама…Перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили, звеличували, бо від малечку і протягом багатьох літ супроводжують нас у житті її ласки й турбота. У різні святкові  дні  ми  згадуємо  і  вшануємо  жінок - матерів,  але є один день -  другої травневої неділі – для українців особливий, і воно нині повернулося до нас із давніх давен. Це – День Матері, світле  родинне  свято.
 День Матері відзначається у травні, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого сина – спасителя людства. У травні коли природа мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День матері.
 Мати скільки в цьому короткому і великому слові радості, щедрості, самопожертви, печалі, страждання та тривоги. Ці почуття зрозумілі кожній жінці-матері на всій планеті, якої б вона не була нації, кольору шкіри, якою б мовою вона не розмовляла.  У всіх матерів світу надто багато спільного. І той перший крик дитини, який звучить, як наказ про надання їй найвищого звання – матері. І та тривога, яка навіки оселяється в її серці – за своїх дітей.
 Кожний з нас все життя пам’ятає ніжні, ласкаві руки матері, її голос, посмішку. А скільки безсонних ночей проводить матір біля колиски, доки діти підростуть. І хоч це вже давно не колиска, а нові зручні ліжечка, але колискові звучать над ними сповнюючи немовлят любов’ю і добром.
 Мама росте з нами так тихо, як тихо ростуть дерева, як тихо сходить сонце. Мамина усмішка, мов пелюстка квітки і промінчик сонця. Мамине слово, мов вечірня молитва. Як хочеться пригадати ту мить, коли вона схилилася над колискою. І не важливо: дорослі ми чи малі,здається, вона зажди була і є з нами. Вона завжди благословляє нас на добро. У будь-яку хвилину,щомиті – мама наша надія і порятунок.
 Тому звертаємось до всіх, -  говоріть, телефонуйте, пишіть своїм мамам! І  не важливо, яка відстань Вас розлучає з матір’ю, головне що ви її любите! Це вона  подарувала вам життя, а потім мов ангел-охоронець, оберігає вас, закривають своїм крилом і люблячим серцем від всіх негараздів. Вона у Вас одна! Вона найкраща! Вона найрідніша!
 Ми бажаємо всім Матерям міцного здоров’я, довгих літ життя і щоб сльози на їхніх очах проступали лише від радості і щастя!
Бо  материнська любов мов квітка…
Така ж ніжна, така ж зворушлива і така ж  прекрасна!