Популярні публікації

середа, 28 листопада 2012 р.

Скарби бабусиної скрині


 Підтримуючи кращі українські традиції, працівники Інгулецької сільської бібліотеки запросили на свято «Скарби бабусиної скрині» учнів 4-5 класів та їхніх бабусь. Заради своїх внучат були відкладені всі домашні справи, поїздки та серіали. А бібліотека перетворилася на справжню українську світлицю: різнобарвні рушники та вишиванки принесла Марчук Н.В., справжні витвори мистецтва – вишиті картини представила Литвинюк М. І. Більше того, бабуся Марія показала майстер-клас по вишиванню і діти побачили народження нового шедевру.
   У дітей захопило дух, коли відкрилася бабусина скриня. Багато цікавого школярі дізналися про рушники і вишиванки, український віночок, вербу та калину, українську ляльку-мотанку. На святі лунали народні пісні: «Чорнобривці», «Два кольори», «Про рушник». Середа Н.В., разом з внучкою Тетянкою, заспівали свою улюблену пісню «Несе Галя воду». Для своїх любих бабусь діти знайшли багато теплих, лагідних , чуйних слів і, навіть, звернулися до Святої Богородиці з молитвою за здоров`я та довголіття дорогих їм людей.
         Закінчилося свято чаюванням із запашними  бабусиними пирогами.
                                                                   

вівторок, 27 листопада 2012 р.

Запалимо свічку пам'яті24 листопада в Інгулецькій сільській бібліотеці  відбувся захід " Запалимо свічку пам'яті" з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів. Ми низько зхиляємо голови перед їх пам'яттю, висловлюємо щире співчуття тим, хто втратив близьких людей та пережив страшні часи.