Популярні публікації

середа, 18 травня 2016 р.

Мітинг-реквієм

9травня інгульчани зустрічали 71-шу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Цьогоріч ,як і у минулому році, цей день ми відзначаємо під гаслом «Пам`.ятаємо . Перемагаємо». Лейтмотивом урочистих заходів стало вшанування загиблих у Другій світовій війні,бо жодні роки і відстані не можуть применшити подвиг,тих хто здобував Велику Перемогу.
Відкриваючи мітинг сільський голова Василюк Г.В. щиро привітав присутніх
Із величним святом і нагадав,яким страшним випробуванням стає війна . Від імені дітей війни з  вітальним словом звернувся до земляків Мельник Г.П.
На жаль , сьогодні українці  вимушені взяти до рук зброю .У зоні проведення АТО воїни виявляють справжній героїзм,відстоюючи наш мир і спокій, бо вони є гідними нащадками своїх дідів і прадідів.
Пам'ять про загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до Пам`ятника загиблим односельчанам.
  По закінченні мітинга отець Віталій відправив панахиду по всіх, хто не дожив до світлого Дня Перемоги.

Працівники СБК підготували дуже зворушливу концертну програму.

вівторок, 17 травня 2016 р.

Патріотична акція

    
           Інгулецька громада активно відгукнулась на акцію , ініційовану працівниками сільської бібліотеки, по зібранню пластикових кришечок, що підуть на виготовлення  протезів  для наших захисників, які отримали поранення під час бойових дій на  сході України. 
   Від малого до  старого – всі переймаються долею наших солдат. Найменші учасники акції -  вихованці дитячого садка (завідуюча  Шкода В.П.) та учні Інгулецької  ЗОШ  (директор  Весельська  О.М.)  зібрали чималу валізу  різнокольорових кришечок . Долучились до акції і дорослі інгульчани.
    Завідувачка бібліотеки  Овечка Г.П. передала повну валізу кришечок та 150 грн.  благодійних внесків  відомому волонтеру  дяді Гриші, який щоденно збирає допомогу  для наших захисників біля  торгового центру  «FABRIKA».  Дякуємо всім  за  участь  в добрій справі.  Допомагаючи нашим хлопцям ще й робимо еколочно-чистішим  наше село.

            Акція продовжується!