Популярні публікації

пʼятниця, 14 червня 2019 р.

Акція "Літо в бібліотеці" продовжується!«Гра не тільки розважає, а й розуму додає»


Зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним, яскравим, дати читачам якнайбільше позитивних емоцій, покращити навички спілкування - основна мета роботи нашої бібліотеки. Діти-читачі приходять до нас не лише взяти чи прочитати книги та журнали, а й  погратися, позмагатися, поспілкуватися. Ось і сьогодні до нас знову завітали вихованці з літнього оздоровчого табору відпочинку Інгулецької ЗОШ «Мрія». Для них бібліотекар сільської бібліотеки  підготувала та провела захоплюючі ігри: «Хто я?», «Впізнай наших»…, пізнавальні вікторини та інше. Діти весело, з азартом змагалися, розважалися, раділи перемогам. А це створювало піднесену, невимушену, дружню атмосферу. Одним словом, у нас діти весело і змістовно проводять літні канікули!
Тож ми завжди раді всім нашим відвідувачам. У нас цікаво, є гарна можливість познайомитися з новими друзями та прочитати безліч книг!
 


середа, 12 червня 2019 р.

Канікули в бібліотеці!!! На гостини завітали казкові герої!!!

11 червня сільський бібліотекар  запросила юних відвідувачів бібліотеки на «Карнавал казкових героїв». На учасників карнавалу чекали  казки, костюми для перевтілення в улюблених казкових героїв. Діти  поділилися знаннями і спогадами про  казки свого дитинства, які потім стали однойменними мультфільмами.
    Оскільки всі дії карнавальних  персонажів супроводжувалися піснями з мультфільму та підтримкою присутніх, атмосфера була невимушеною і веселою.
Такі заходи, як «Карнавал казкових героїв » не тільки дозволяють цікаво і весело провести час в бібліотеці,а й формувати вміння давати власну оцінку вчинкам героїв;  розвивати зв’язне мовлення, творчу уяву, фантазію;  виховувати найкращі людські риси, інтерес до казок, доброту, прагнення допомагати людям.