Популярні публікації

вівторок, 24 березня 2020 р.

Перемога в конкурсі!

 Перемога в конкурсі!
Ура!!! Перемога Вікторії Баран, читачки КЗ «Інгулецька сільська бібліотека»у VI обласному фестивалю виконавчої майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко : патріотичні лейтмотиви» у I, відбірковому районному етапі конкурсу в номінації читці - декламатори . Вікторія, вітаємо з перемогою !!! Готуємось до участі у II, обласному етапі конкурсу в місті Херсон

Шевченківські читання «Літопис шани і любові».


.
 Читальна зала ІнгулецькоЇ сІльськоЇ бІблІотеки завжди привітна й затишна, з радістю приймає у свої обійми поціновувачів натхнення і творчості.
У переддень Дня народження Тараса Шевченка , 6 березня завідувачкою бібліотеки разом з любительським об’єднанням «Берегиня» проведено Шевченківські читання “Літопис шани і любові”. Учасники та запрошені вшанували пам’ять Великого Кобзаря українського народу читанням віршів, милозвучними піснями, написаними на рядки його поезій, літературними оглядами про людину з неймовірно складним та, водночас, осяяним геніальністю життям. І кожного разу, звертаючись до творчості Тараса Шевченка, ми знаходимо в ній відображення сучасності, того життя, яке маємо зараз, у цю саму мить.
Та головне, що ми, вже покоління XXI ст. пам’ятаємо і шануємо історію свого народу, його тяжкі часи та світлі години. Адже народ, який не знає своєї історії – не має майбутнього.
«І на оновленій землі врага не буде, супостата,
а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі.»
Т. Шевченко, 1860 р.
Хочеться подякувати Босакевич Олені Георгіївні, Чепурко Світлані Антонівні та Грабарчук Світлані 

Акція "Ангели пам'яті".

 .
Пам’ятаємо! Шість років тому розпочалися найкривавіші дні Революції гідності — 18 лютого 2014 року внаслідок протистоянь із правоохоронцями загинули 23 активісти. За кілька діб боротьби з режимом небесними захисниками стала сотня Героїв...
Інгулецька сільська бібліотека приєднується до Всеукраїнської тихої акції"Ангели пам'яті"