Популярні публікації

вівторок, 23 січня 2018 р.

Соборність України: від ідеї до сьогодення22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня 99 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської  Народної  Республіки. 


  Для шанувальників історії України в Інгулецькій  сільській бібліотеці експонується  патріотична книжкова виставка "Соборна мати   Україна  - одна на  всіх,   як оберіг". Біля виставки   провели  бесіду    "Соборність  України:  від ідеї до  сьогодення".

 Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом,яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

Немає коментарів:

Дописати коментар